جام جهانی 2014 برزیل-12 june - خرداد 23
تاریخ : شنبه 16 آذر 1392
نویسنده : محمد افشاری

رییس سازمان لیگ فوتبال از برگزاری اردوی 12 روزه تیم ملی از 4 تا 15 اسفند برای انجام دو دیدار تدارکاتی خبر داد و گفت: برای کمک به تیم ملی لیگ را 20 فروردین تمام می‌کنیم و اگر زمینه برگزاری بازی تدارکاتی باشد حاضریم زمان لیگ را تغییر دهیم.

مهدی تاج از فراهم کردن فرصتی میان لیگ، برای انجام 2 بازی تدارکاتی تیم ملی فوتبال در اسفندماه خبر داد و اظهار کرد: همه تلاش سازمان لیگ این بود که در سال فوتبالی منتهی به جام جهانی، اولویت را تیم ملی قرار دهیم و سعی کنیم برنامه‌های کارلوس‌ کی‌روش برای تیم کشورمان اجرا شود. فدراسیون درخواست ایجاد فرصتی میان مسابقات لیگ در اسفند را داشت و نهایتا می‌توانم بگویم این فرصت را از چهارم لغایت پانزدهم اسفندماه ایجاد کردیم تا تیم ملی بتواند در آن زمان دیداری تدارکاتی برگزار کند. امیدواریم فدراسیون با کمک کی‌روش بتواند از تیم‌های خوب دنیا برای بازی با تیم ملی دعوت کند.

به گزارش ایسنا، تیم ملی 14 کویت در آخرین مسابقه انتخابی جام ملت‌ها باید به مصاف کویت برود اما با توجه به قطعی شدن صعود ایران و کویت به این رقابت‌ها ممکن است این مسابقه در سطح تیم‌های امید برگزار شود که در این صورت تیم ملی می‌تواند در اردوی 12 روزه اسفند دو دیدار تدارکاتی برگزار کند.

نایب‌رییس دوم فدراسیون همچنین درباره قرعه تیم ایران در جام جهانی نیز تصریح کرد: در گروه سختی قرار گرفتیم اما قابل عبور است. همه باید به تیم ملی کمک کنیم تا در یک تعامل خوب با باشگاه‌ها و سازمان لیگ، آنها بهترین آماده‌سازی‌ها را داشته باشد. در همین راستا با اطمینان می‌گویم لیگ برتر را 20 فروردین 93 به اتمام می‌رسانیم و اگر باز هم زمینه برگزاری بازی برای تیم ملی با حریفان تدارکاتی بزرگ وجود داشته باشد، زمان لیگ را تغییر خواهیم داد. ضمن اینکه تا اینجای کار هم تمام برنامه‌های کی‌روش در میان مسابقات لیگ دیده شده است.

وی در پاسخ به اینکه برای تداخل مسابقات لیگ قهرمانان آسیا و اردوهای آماده‌سازی تیم ملی و مناقشه بر سر استفاده از ملی پوشان چه راهکاری اندیشیده شده است نیز تصریح کرد: در این مورد جلساتی برگزار شده و نهایتا قرار شد شخص علی کفاشیان به عنوان نفر اول مدیریت فوتبال کشور تصمیم‌گیری کند.

تاج در پایان درباره مشکلاتی که بر سر فروش اینترنتی بلیت‌های استادیوم آزادی بوجود آمده و باعث شده سکوهای اطراف و مقابل جایگاه خالی بمانند اما در عین حال این قانون با گذشت دقایقی از بازی می‌شکند! نیز گفت: این حرف درست است و ما باید این مشکل را حل کنیم. درباره فروش اینترنتی بلیت‌ها جلساتی برگزار خواهد شد تا هرچه سریعتر این مشکل حل شود.می توانید دیدگاه خود را بنویسید
آخرین مطالب
   
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic