جام جهانی 2014 برزیل-12 june - خرداد 23
تاریخ : چهارشنبه 13 آذر 1392
نویسنده : محمد افشاری

رییس فدراسیون فوتبال گفت: دبیرکل این فدراسیون و سرمربی تیم ملی فوتبال ایران که راهی برزیل شده اند تا در قرعه کشی جام جهانی 2014 شرکت کنند، مذاکراتی هم با مسوولان تیم های حاضر در این رقابت ها برای برگزاری دیدار دوستانه انجام می دهند.

رییس فدراسیون فوتبال گفت: دبیرکل این فدراسیون و سرمربی تیم ملی فوتبال ایران که راهی برزیل شده اند تا در قرعه کشی جام جهانی 2014 شرکت کنند، مذاکراتی هم با مسوولان تیم های حاضر در این رقابت ها برای برگزاری دیدار دوستانه انجام می دهند.

قرعه کشی رقابت های فوتبال جام جهانی 2014 برزیل جمعه شب در شهر کاستا دسائوییپه برزیل با حضور نمایندگان تیم های راه یافته به این مسابقات انجام می شود و از ایران مهدی محمد نبی و کارلوس کی روش در این مراسم شرکت می کنند.

علی کفاشیان افزود: من به برزیل نمی روم.

وی در باره برنامه های نبی و کی روش در برزیل به غیر از شرکت در قرعه کشی، گفت: یکسری کارگاه های آموزشی برگزار می شود که در آن شرکت خواهند کرد و قرارداد در اختیار گرفتن کمپ برای تیم ملی را نیز امضا می کنند.

رییس فدراسیون فوتبال در باره مذاکرات در برزیل در خصوص دیدارهای دوستانه گفت: نبی و کی روش دراین باره نیز گفت وگو خواهند کرد و با نمایندگان تیم های شرکت کننده در این باره رایزنی می کنند.

کفاشیان درباره قرعه ایده آل برای تیم ملی فوتبال ایران درجام جهانی برزیل گفت: زیاد فرقی نمی کند، ما باید در جام جهانی بازی خودمان را انجام دهیم که مورد قبول مردم و علاقمندان باشد فرقی هم نمی کند با چه تیمی.

وی در باره زمان رونمایی از لباس تیم ملی هم گفت: بعد از ماه صفر و احتمالا اواسط یا اواخر دی ماه از لباس تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی برزیل رونمایی می شود.

کفاشیان با اشاره به اینکه قرارداد نهایی با شرکت تولید کننده لباس برای تیم ملی فوتبال ایران امضا شده است، یادآور شد: در دی ماه رسما لباس تیم ملی فوتبال ایران را در جام جهانی معرفی می کنیم.

وی در باره نحوه استفاده از نماد یوزپلنگ ایرانی درجام جهانی 2014برزیل گفت: رییس فدراسیون بین المللی فوتبال (فیفا) در نامه ای به فدراسیون فوتبال ایران ضمن تشکر از دیدار با خانم ابتکار رییس سازمان حفاظت محیط زیست، اعلام کرده که این درخواست ایران را به کمیته مسایل اجتماعی فیفا ارجاع داده است تا مورد بررسی قرار دهند.

وی گفت: در این کمیته بررسی و کارشناسی می شود که این نماد را چگونه و به چه شکلی تیم ملی فوتبال ایران استفاده کند.

به گفته وی، شاید برخی مسوولان فدراسیون فوتبال وسازمان حفاظت محیط زیست در صورت درخواست فیفا برای توضیح دراین باره به مقر فیفا نیز بروند.

کفاشیان در باره درخشش جهانبخش در تیم نایمخن هلند نیزگفت: جهانبخش و دیگر بازیکنان ایرانی شاغل درباشگاه های اروپا بارها نشان داده اند که از توانایی خاصی برخوردارند. اگر این بازیکنان در تیم های خوب و بزرگ دنیا بازی کنند، بهتر می توانند خودشان را نشان دهند. دعوت به تیم ملی فوتبال ایران نیز انگیزه آنان را دو چندان کرده است.

تیم فوتبال نایمخن در هفته پانزدهم لیگ هلند با گلزنی علیرضا جهانبخش در دیداری خانگی به پیروزی 3بر2 رسید.

دراین دیدارعلیرضا جهانبخش موفق شد 2 گل از 3 گل تیمش را در دقایق 53 و 72 به ثمر برساند و همچنین گل نخست نایمخن نیز روی پاس جهانبخش در دقیقه 17 به ثمر رسید.

رییس فدراسیون فوتبال در باره رای کمیته استیناف در خصوص تبانی تیم بدر بندر کنگ با سایپا مهر کرج در سال گذشته و کسر امتیاز از این تیم ها در بازی های امسال و برخی اعتراض ها به این رای گفت:تیم بدربندر کنگ نیز به این رای اعتراض کرده است ومدارکی ارائه کردند و درخواست اعاده دادرسی دادند. شاید پرونده دو باره بازبینی و بررسی شود.می توانید دیدگاه خود را بنویسید
آخرین مطالب
   
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic