جام جهانی 2014 برزیل-12 june - خرداد 23
تاریخ : چهارشنبه 27 شهریور 1392
نویسنده : محمد افشاری

ناظر AFC به خاظر تحرکات باشگاه بوریرام شب قبل از دیدار با استقلال به شدت عصبانی شد.


در حالی که استقلالی ها در فاصله چند ساعت تا بازی با بوریرام قرار دارند با کارشکنی مسئولان هتل محل اقات این تیم رو به رو شدند.

پس از این اتفاق مسئولان تیم استقلال بلافاصله به ناظر بوتانی AFC اطلاع رسانی کرده و او خودش را به هتل محل اقامت استقلالی ها رساند.

وی در ابتدا سراغ مدیر هتل را گرفت که با پاسخ منفی رزوشن مواجه شد. سپس از آنها خواست تا معاون مدیر هتل را به وی معرفی کنند که مسئولان هتل اعلام کردند وی در بیمارستان بستری است!

همین موضوع باعث شد تا پلیس به محوطه هتل بیاید و نظم را با درخواست استقلالی ها درخواست کند.

در حالی که ناظر کنفدراسیون فوتبال آسیا قصد داشت از اتفاقات پیرامون میهمانی که مشخص بود یک نوع دسیسه از پیش طراحی شده است عکس بگیرد، با ممانعت مسئولان هتل و نگهبانان رو به روشد که این مسئله اعتراض وی را در پی داشت.

به گزارش فارس، ناظر AFC که از این اتفاق بسیار عصبانی بود اعلام کرد این اتفاقات را بلافاصله به کنفدراسیون فوتبال آسیا گزارش خواهد کرد.

این در حالی است که فیلمبردار باشگاه استقلال با هوشیاری از این اتفاقات فیلم گرفته و قرار است بلافاصله این فیلم و حواشی پیرامون شب بازی به AFC ارسال شود.

بازیکنان تیم استقلال در حالی به اتاق های خود برگشته و مشغول استراحت شدند که ساعت به وقت محلی نزدیک به 2 بامداد بود و این مسئله ناراحتی سرمربی تیم استقلال را در پی داشت.

برچسب‌ها: استقلال , لیگ قهرمانان آسیا ,
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
آخرین مطالب
   
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic