جام جهانی 2014 برزیل-12 june - خرداد 23
تاریخ : چهارشنبه 20 شهریور 1392
نویسنده : محمد افشاری

سرمربی تیم ملی آرژانتین پس از صعود به جام‌جهانی 2014 می‌گوید در پوست خود نمی‌گنجد.

آرژانتین بامداد امروز در انتخابی جام‌جهانی 2014 موفق شد با برتری 5 بر 2 برابر پاراگوئه صعودش را به برزیل قطعی کند.

به گزارش ایسنا،آلخاندرو سابه‌یا، سرمربی تیم ملی فوتبال آرژانتین از صعود به جام‌جهانی بسیار خوشحال بود و در نشست خبری بعد از بازی گفت: از نتیجه‌ای که کسب کردیم خیلی راضی هستم. باید اعتراف کنم در پوست خود نمی‌گنجم. خیلی خوشحال شدم. از تمام خانواده‌ام و کادرفنی تیم ملی آرژانتین که در این مدت من را حمایت کردند، تشکر می‌کنم.

سرمربی تیم ملی آرژانتین درباره گل‌های خورده این تیم گفت: گل اول را از روی یک حادثه دریافت کردیم اما در گل دوم بازی رو به اتمام بود و دو تیم به بازی هجومی روی‌ آوردند که روی یک حادثه دروازه ما باز شد. در مجموع بازی خوبی را انجام دادیم و توانستیم به خوبی از فرصت‌هایمان استفاده کنیم.

سابه‌یا که در سال 1997 توانست به عنوان دستیار دانیل پاسارلا به جام‌جهانی 1998 فرانسه صعود کند، این بار به عنوان سرمربی تیم ملی آرژانتین، صعود به جام‌جهانی برزیل را تجربه کرد. او درباره این موضوع گفت:‌ حس کردم در همان رختکن و ورزشگاهی بودم که توانستیم به جام‌جهانی فرانسه صعود کنیم با این تفاوت که کیلومتر‌ها دورتر بودیم.

سرمربی تیم ملی آرژانتین در پایان گفت:‌ باید تا آغاز جام‌جهانی قدرت تیممان را بیشتر کنیم. در جام‌جهانی تیم‌های خوبی حضور خواهند داشت و برای رقابت‌ با آنها باید ضعف‌های تیم خود را تا آغاز این بازی‌ها رفع کنیم.

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
آخرین مطالب
   
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic