جام جهانی 2014 برزیل-12 june - خرداد 23
تاریخ : دوشنبه 3 تیر 1392
نویسنده : محمد افشاری

جرارد پیکه مدافع تیم ملی فوتبال اسپانیا روز یکشنبه در مورد دیدار مرحله نیمه نهایی رقابت های جام کنفدراسیون ها مقابل ایتالیا اعلام کرد این دیدار در شرایط متفاوتی نسبت به دیدار پایانی یورو 2012 برگزار می شود زیرا اینجا بسیار گرم است.

وی افزود:«معتقدم آنها در حال سپری کردن یک دوره رقابت های بسیار خوب هستند. آنها در دو مسابقه پیروز شدند و در دیدار مقابل برزیل با ارئه یک بازی خوب نتیجه را واگذار کردند.»

مدافع تیم ملی اسپانیا در مورد بازی در ورزشگاه فورتالزا نیز گفت :«این ورزشگاه از شرایط خوبی برخوردار است اما قطعا هوا در آن شهر گرمتر از ریودوژانیرو است. یک روز برای عادت کردن به هوای آنجا زمان لازم است و امیدواریم برای دیدار نیمه نهایی به این هوا عادت کنیم.»

به گزارش خبرگزاری فرانسه از فورتالزا، وی در مورد احتمال رویارویی این تیم با تیم ملی برزیل در دیدار پایانی این رقابت ها نیز گفت:« از فینال صحبت نکنیم.»

سرخیو راموس دیگر مدافع اسپانیا نیز تصریح کرد :«مقابله با گرمای هوای این شهر برای ما بسیار مشکل است اما تیم تمرینات خوبی برای غلبه بر این موضوع دارد.»

وی افزود:«باید با آرامش به دیدار نیمه نهایی رفت و به حریف احترام گذاشت زیرا در فوتبال هرچیزی امکان پذیر است.ما تا ابد برنده نخواهیم بود،‌ اما تا زمانی که بتوانیم سعی می کنیم برنده شویم.»برچسب‌ها: اسپانیا , جام کنفدراسیون ها , ایتالیا , برزیل ,
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
آخرین مطالب
   
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات