جام جهانی 2014 برزیل-12 june - خرداد 23
تاریخ : سه شنبه 28 خرداد 1392
نویسنده : محمد افشاری

کروش:به کره ای ها تبریک می گویم/خدا می داند که با ایران در جام جهانی هستم یا نه!

سرمربی ایران می گوید در بازی با کره بسیار منطقی بازی کردند.
سرمربی تیم ملی در کنفرانس خبری بازی با کره گفت:« بازی سختی بود. می‌دانستیم با تیم خوبی قرار است بازی کنیم. تحت فشار بودیم و می‌دانستیم مسابقه سختی داریم.»


او این را گفت و ادامه داد:« تیم من هوشیارانه و منطقی بازی کرد. از ابتدای بازی با در نظر گرفتن ضد حمله سعی کردیم به گل برسیم و هوشیارانه ادامه دهیم.خوشبختانه در یکی از این فرصت‌ها به گل رسیدیم. کره هم فرصت‌هایی داشت که خوشبختانه نتوانست از آنها استفاده کند. در یکی از فرصت‌ها به گل پیروزی رسیدیم. شاید نتیجه امشب منصفانه ترین نتیجه نبود و کره هم بازی خوبی انجام داد.در انتها تیمی پیروز بود که با روحیه بالا و روحیه تیمی موفق توانست برنده شود.ما با یک نظم و انضباط تاکتیکی بالا، با انگیزه و اشتیاق بی نهایت بالا به جام جهانی رسیدیم.این نظر شخصی من است.»

او در پاسخ به این سوال که شما از ابتدا می‌گفتید به جام جهانی می‌رویم. چه چیزی باعث شد این قدر مطمئن باشید از صعود تیمتان این واکنش را نشان داد:«اعتماد و ایمانی که من به بازیکنانم داشتم علت این موضوع بود.»
کروش در جام جهانی روی نیمکت ایران می‌نشیند یا نه؟«این سوال را فقط خدا می تواند جوابگو باشد. دست خداست. به کره و ملت کره می‌گویم. در این بازی هم آن‌ها عملکرد بسیار خوبی داشتند. امروز ما باید به تیم کره هم به خاطر صعود به جام جهانی تبریک بگوییم. به عنوان سرمربی ایران می‌گویم باید رشد کنیم و روزی در حد و اندازه کره باشیم.»
برچسب‌ها: کی روش , تیم ملی ایران ,
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
آخرین مطالب
   
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات