جام جهانی 2014 برزیل-12 june - خرداد 23
تاریخ : دوشنبه 27 خرداد 1392
نویسنده : محمد افشاری

محسن مسلمان: می خواهیم کره را شکست دهیم تا نگویند شانسی رفتیم جام جهانی

بازیکن جوان تیم ملی می گوید که جوابی محکم به سرمربی تیم ملی کره خواهند داد.
آی آر فوتبال؛بازیکن ملی پوش ذوب آهن ساعتی قبل از سفر به کره در گفت و گو با خبرآنلاین از یک هدف بزرگ حرف زد.هدفی که انتهایش به خوشحال کردن مردم ختم می شود.او ابتدا از همدل بودن بازیکنان حرف زد و اینکه حرف های سرمربی کره باعث شد تا این انگیزه و همدلی چند برابر شود.مسلمان گفت:« نه تنها حرف های سرمربی کره،بلکه خود کروش شرایط را طوری کرده که بازیکنان از جانشان مایه می گذارند.شک نکنید که ما برای پیروزی به میدان خواهیم رفت.این بار سرنوشت دست خودمان است و حرف های سرمربی کره هم نمی تواند تاثیری در روند رو به رشد ما داشته باشد.»
او این را گفت و درباره حضور چند دقیقه ای اش مقابل لبنان حرف زد:«راستش تا به حال مقابل صد هزار نفر بازی نکرده بودم.در بازی با لبنان من به عنوان یار ذخیره رفتم داخل زمین.البته از عملکرد خودم راضی نبودم ولی تلاش می کنم که روز به روز بهتر شوم.»

مسلمن دوباره به حرف های سرمربی کره اشاره کرد و گفت:« اگر او دوست دارد که ازبکستان به جام جهانی برود، پس چرا این تیم را شکست داد؟ ما ایران هستیم و کروش هم به خاطر همین جو سازی‌ها خواسته که ما را زودتر به کره ببرد. حرفهای سرمربی کره به ما انگیزه بیشتری می‌دهد و البته این را هم بگویم که همه چیز دست خودمان است. ما کره را ببریم به جام جهانی رفته ایم.برای ما مهم نیست که او از ما خوشش می‌آید یا خیر. ما اگر از لبنان نمی‌باختیم کار به اینجا نمی‌رسید و خیلی زودتر صعود کرده بودیم، اما هنوز هم دیر نشده و قسمت این شده که با سه پیروزی متوالی به جام جهانی برویم تا شیرینی کار بیشتر شود. ما می‌خواهیم با برتری مقابل کره، کاری کنیم که کسی نگوید شانسی به جام جهانی راه‌ یافتیم. ما می‌خواهیم خوشحالی مردم را ببینیم.»
برچسب‌ها: محسن مسلمان , تیم ملی ایران , کره , مقدماتی جام جهانی , 2014 , برزیل ,
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
آخرین مطالب
   
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات